קצת על רחל רחמים

עוד בהיותי נערה צעירה חלמתי, ציירתי ונשמתי עיצובים לשלמות ערב ושמלות כלה.
תמיד הייתי מסתכלת בכל אירוע על כל השמלות, השכבות הבדים ואז הייתי עוצמת עיניים ומדמיינת מה אני הייתי עושה איתם. איזה שכבה הייתי בוחרת להיות העליונה, איזה גימור היה מתאים לשמלה, אם הייתי משנה גזרה או אולי משהו אחר לגמרי.
אז כשהלכתי ללמוד עיצוב שמלות, אף אחד לא היה מופתע.

היום, אחרי למעלה מעשרים שנה של עיצובי שמלות, אני עדיין מתרגשת מכל כלה שיוצאת מסף דלתי. אותה כלה מהממת, הגיעה אליי כשהיא בעצמה לא בטוחה מה משמלת החלומות שלה אפשרי. היא הגיעה עם רעיון כללי לשמלה ויחד יצרנו עבורה את השמלה המושלמת…. בחרנו גזרה, בדים, אבנים, תחרה והתחלנו ליתפור. מדדנו, התלבטנו, החלטנו – ועכשיו הגיע הרגע…
היא פוגשת את החתן ואת רואה איך אותה אישה שהגיעה לא מזמן אל ביתך מתמלאת בהתרגשות אדירה ובאושר (ובדמעות בעיניים…) וכל שאת רוצה זה שהאושר הזה ילווה אותה כל חייה.

למה לבחור דווקא בנו?

מחיר – אצלינו תוכלו להנות ממבחר עצום של שמלות כלה וערב מגוונות העשויות מהבדים האיכותיים ביותר בשוק ולפי צו האופנה האחרון במחירים שמתאימים לכל אחד ואחת ולכל כיס!
תיקונים עד הרגע האחרון – הצוות המסור והמקצועי ערוך ומוכן לכל תקלה או שינוי שתרצי לערוך גם ברגע האחרון.
מדידות – לאחר שיצרנו עבורך את ההופעה המושלמת, את מוזמנת להשתמש בשירותינו המקצועיים לאורך כל היום המאושר שלך: במהלך יום הצילומים שלפני החתונה ומרגע הכניסה לאולם, דרך החופה ועד לריקוד הראשון והאחרון עם בחיר לבך.
מבחר עצום – סטודיו ‘כלה יפה’ מציג מבחר שמלות כלה וערב משנים קודמות יחד עם עיצובים חדשים ומהודרים שיש כיום, אשר מותאמים לכל אחת בכל גיל ובכל אירוע. . כמובן שאת יותר ממוזמנת להגיע עם אמא, החותנת, האחות או החברה הכי טובה על-מנת שתוכל להתרשם ולבחור שמלה מושלמת עבורה מהמגוון העצום של שמלות הערב שלנו, שיהפכו את החתונה שלך לערב בלתי נשכח.

חזרה אל דף הבית