שמלות כלה וינטאג’

על שמלות וינטאג’ ו’כלה יפה’

הנישה של שמלות הוינטאג’ מאופיינת בסגנון שונה מעט ומאוד ייחודי. הסגנון המדובר נוטה להיות שמרני אך מאוד מעניין בעייני כל אחת שיודעת להעריך את הלוק והשיק של פעם. עיצוב שמלות כלה וינטאג’ שב וחוזר על עצמו לאורך כל היסטוריית האופנה! הסגנון אינו נעלם מהנוף גם בימינו אלא להיפך, נישת הוינטאג’ מצליחה לתפוס תאוצה ולהתרחב בזמן שיותר ויותר חובבי אופנה לומדים כיצד להעריך את היופי בפשטות וחינניות.

אצלינו בסטודיו ‘כלה יפה’ תוכלי למצוא מגוון רחב של שמלות כלה וערב בסגנון וינטאג’ מיוחדות ומחמיאות. המגוון הרחב של הגזרות השונות גורמות לכל אחת, ולא משנה מהו מבנה גופה, למצוא את השמלה המתאימה והמחמיאה לה ביותר. אצלינו בסטודיו תוכלו למצוא שמלות וינטג’ מפוארות ואלגנטיות בתוספת של אבנים שונות וגם שמלות בשילוב של כמה בדים שונים, כגון תוספת תחרה או מספר צבעים שונים לפי בחירתך האישית.

למה לבחור בשמלת וינטאג' בסטודיו שלנו?

  • ההשראה – אצלנו בסטודיו הוינטאג’ נוצר בעזרת נוסטלגיה, מחשבה על העבר, אך מותאם בעיצוב ולגזרה של היום. שמלות כלה ברוח הוינטאג’ הן בסגנון תקופתי שמקבל השראה משנות ה- 20, 30, 40 של המאה ה-20. שנים המסמלות את תחילת הקולנוע, שנים של געגוע לשחקניות יפייפיות ורקדניות חושניות, שנים של מעצבים מדהימים שיצרו סוג חדש של נשיות וסקס-אפיל.
  • הקו העיצובי – הקווים של שמלות כלה אצלנו בסטודיו בסגנון וינטאג’ הם קווים רכים, שיושבים בצורה אלגנטית ומחמיאה על הגוף ומדגישים את הנשיות הרכה והעדינה. הקו העיצובי בשמלות של התקופה הזאת בא לידי ביטוי בעיקר במשחק בין הבדים, השכבות, הצבעים, בשילובים השונים שבין סוג הבד לגזרה של השמלה. שמלות בסגנון וינטאג’ בדרך כלל לא יהיו בצבע המסורתי והמוכר- לבן, אלא, בגוני קרם, שמנת, אפרסק – גוונים מעושנים קלות.
  • ליווי צמוד ויחס אישי – הצוות המסור והמקצועי שלנו ערוך ומוכן לכל תקלה או שינוי שתרצי לערוך בתהליך מדידות השמלה וגם ברגע האחרון ביום החתונה עצמו. את מוזמנת להשתמש בשירותינו המקצועיים לאורך כל היום המאושר שלך: במהלך יום הצילומים שלפני החתונה ומרגע הכניסה לאולם, דרך החופה ועד לריקוד הראשון והאחרון עם בחיר לבך.