שמלות כלה צנועות

ברוכה הבאה לסטודיו שלנו 'כלה יפה' – סטודיו לשמלות כלה וערב בניהולה של מעצבת השמלות רחל רחמים בראשון לציון. אם גם את מחפשת שמלת כלה צנועה, אך כזו שלא תראה דתית מדי וחשוב לך ששמלת הכלולות שלך תהיה מיוחדת ואופנתית – הגעת בדיוק למקום הנכון!

שמלות כלה צנועות לדתיות ומגזר הדתי

רחל רחמים יצרה קולקציה מיוחדת במינה של שמלות כלה אלגנטיות ומחמיאות כאשר נושא הצניעות לא מתבטא כעיקר השמלה אלא, נובע מהעיצוב המעודן, האלגנטי והאופנתי שלהן. ייחודה של מעצבת שמלות הכלה והערב רחל רחמים הוא בהשראה וההקפדה לשלב בשמלות כלה צנועות את העידון והשיק בלי הצורך לוותר על האלגנטיות והיופי שילוו את הכלה לאורך הערב החשוב בחייה.

למי הן מתאימות

כאמור, שמלות צנועות פופולאריות כמובן במגזר הדתי, אך לא רק. אוכלוסייה נוספת של כלות העשויה להתעניין בשמלות כלה צנועות, היא קהל הנשים השמרניות – בחורות אשר חונכו על ברכי חינוך שמרני ומעוניינות לכבד את רצונות משפחתן, בכך שיופיעו ביום כה משמעותי בחייהן ובחיי משפחותיהם בשמלת כלה אלגנטית וצנועה. בניגוד למה שנהוג לחשוב שמלות צנועות מקובלות גם בקרב אוכלוסיות נוספות: דוגמה לקהל כזה היא למשל, קהל הכלות אשר מתעניינות באופנת וינטג’, מדובר באופנה אשר כוללת דגמים ועיצובים מתקופות קודמות.

בגדים בסגנון זה ידועים כבגדים בסגנון אופנת וינטאג’, באופן זה בשוק זה ניתן למצוא גם שמלות צנועות ברוח ביגוד הוינטג’. שמלות אלו מזכירות בסגנונן את שמלות הכלה שנהוג היה לעצב בשנות העשרים של המאה העשרים. שמלות כלה אלו יכולות בהחלט לקלוע לטעמן של כלות בעלות טעם ייחודי המחפשות להופיע ביום חתונתן בשמלה בעלת עיצוב שונה ומיוחד.

אנו מזמינים אותך לסייר בעמוד שלנו ולקבוע פגישה עם מעצבת הסטודיו שלנו רחל רחמים ולגלות עולם שלם של עיצובים יפהפיים ומחמיאים לשמלות כלה צנועות.

למה לבחור דווקא ב׳כלה יפה׳

הסטודיו שלנו מציע מבחר עצום ומגוון של שמלות כלה צנועות ואלגנטיות העשויות מהבדים האיכותיים ביותר בשוק, ומעוצבות לפי צו האופנה העכשווי ביותר. הליווי הצמוד והמסור של רחל רחמים והצוות המקצועי בסטודיו מבטיחים לך חוויה בלתי נשכחת בבחירת השמלה המתאימה אך ורק לך. אז למה לבחור דווקא אצלינו את השמלה הצנעה והמושלמת?

בחירת שמלה מהווה את אחד הדברים המשמעותיים ביותר בכל הנוגע לתכנוני החתונה. לאחר כל התכנונים והדמיונות, החלום שלך על השמלה המושלמת קרוב להתגשם יותר מאי פעם. כדי שהתוצאה תהיינה לשביעות רצונך, חשוב מאד לפנות לבעלת המקצוע הטובה ביותר- מעצבת השמלות רחל רחמים, מנהלת סטודיו ‘כלה יפה’ והמקום המושלם בשבילך.
המבחר עצום והמגוון שקיים אצלנו ב’כלה יפה’ מאפשר לך לבטא את עצמך בצורה יצירתית בבואך להחליט על המראה המדויק שילווה אותך ביום המאושר בחייך, לצד העובדה כי אותו מבחר עצום מאפשר טווח מחירים הגיוני אשר מתאים לכל אחד ואחת ולכל כיס!
רחל רחמים מעצבת השמלות המקצועית שלנו מאמינה כי יש לפעול יחד בסבלנות וברוגע על-מנת שתגיעי לתוצאה המושלמת עבורך- השמלה המושלמת. הצוות המסור של ‘כלה יפה’ ידאג שלא תחושי כלל איך הזמן עובר- כי הזמן עובר מהר כשנהנים. בכל שלב ושלב של עיצוב ומדידות השמלה, תעמוד לרשותך האפשרות למדוד, לבדוק ולהתייעץ עם הצוות המסור שלנו ב’כלה יפה’ וכמובן עם רחל רחמים.