שמלות כלה קלאסיות

מסתבר שההיסטוריה חוזרת!

בימינו מעצבים רבים חוקרים רבות אודות ההיסטוריה של הלבוש למציאת השראה ליצירת שמלת כלה בלתי נשכחת. הגזרות הקלאסיות נשארות באופנה, הן מחמיאות, מעשירות ויש להם מקוםמאד מכובד בעולם עיצוב האופנה. תדמיינו לעצמכם את הבדים האיכותיים ביותר – משי, סאטן, תחרה – מפוסלים על הגוף באלגנטיות ובקווים מדויקים ומחמיאים. זהו למעשה הסגנון הקלאסי בהתגלמותו- גזרות המדגישות היטב את היתרונות והקימורים של גוף האישה. שמלת כלה קלאסית תתאים כמעט לכל אחת בזכות המבחר המגוון והעשיר הקיים אצלינו בסטודיו ‘כלה יפה’.

ההמלצות שלנו

  • מראה נקי – הסגנון הקלאסי בשמלות כלה הוא בדרך כלל מהודר אך מוקפד יותר. אם זה הכיוון שלך, ניתן למצוא גזרות מחטבות בעזרת מראה נקי, כשהבד והגזרה נותנים את מרכז הכובד של השמלה והניקיון משווה לה מראה אלגנטי ומלכותי.
  • מראה מלא – לעומת זאת אם את מעוניינת בכך, ניתן למצוא שימוש רב בתחרות עשירות ובדים נשפכים מאד שמוסיפים לשמלה המון נוכחות.
  • בדים – מומלץ להשתמש באריגים ופחות בסריגים שמאפיינים את הסגנון הרומנטי

מה מסמלות השמלות הקלאסיות בהיסטוריה?
בעבר הכלות ייצגו בעיקר את משפחתם העשירה, כך שלבוש השמלה היה עשיר בבדים עשירים ביבוא בלעדי. השמלות שיקפו את הסגנונות של התקופה עם בד קטיפה, פרוות ומשי. במהלך השנים, התפתחו שמלות כלה באופן מסורתי והתבססו על המראה הוויקטוריאני הכלל כמויות בד אדירות, אשר סימלו את מידת העושר של המשפחה.

האם תחרה תתאים לסגנון קלאסי כמו לוינטאג'?
תחרות שייכות לעולם שמלות הכלה הקלאסיות כמו גם לנישת הוינטאג’. תחרה מסמלת עושר והרמוניה, רומנטיקה ואהבה. התחרות עשויות בקפידה רבה בעבודת יד, עם שילוב חרוזים או אבנים יקרות. שמלת כלה קלאסית היא שמלת כלה נקייה ויוקרתית – שילוב של תחרה או פנינים בשמלה, כיווצים וקפלים מדויקים ומעוצבים אשר לקוחים הישר מאולמות הנשפים של אירופה מהעבר ומבליטות את הנשיות.

מה הדבר החשוב ביותר בבחירת שמלה קלאסית?
הנוחות שלך ללא ספק. מכיוון שמדובר באירוע של כמה שעות, כדאי לך להתייחס למידת הנוחות של השמלה והנעליים ולא להתפשר על כך. חשוב שיהיה לך נוח ונעים במהלך האירוע, חשוב שתרגישי חופשיה לנוע ולפזז על רחבת הריקודים וגם לא מוגבלת בתנועותיך.