שמלות כלה תחרה

קצת רקע

ניתן כיום למצוא שלל שמלות תחרה מרהיבות. ייחודן של שמלות התחרה הוא שהן לעולם לא יצאו מהאופנה. הן היו מאד פופולאריות בתקופה שבה ההורים שלנו התחתנו, וגם היום אנו רואים שהן עושות קאמבק ובגדול. הסיבה ששמלות מסוג זה הן כה פופולאריות מסתתרת במראה הנקי, הבובתי והתמים שבד התחרה מעניק לכל אחת שמתעטפת בו. שמלות תחרה מצליחות להחזיר אותנו לימי התום, לפשטות, לקווים הנקיים תוך כדי יצירת מראה זוהר וטהור. יש משהו בפשטות של שמלות הכלה והערב העשויות תחרה שהופך אותן לכה מיוחדות. לכן, היום כלות רבות מעדיפות שמלות תחרה על פני שמלות העשויות מבדים יקרים ומרשימים יותר.

טיפים לבחירה המושלמת

  • נוחות- מכיוון שמדובר באירוע של כמה שעות, כדאי לך להתייחס למידת הנוחות של השמלה ולא להתפשר על כך, גם מבחינת הנעליים אותן תבחרי.
  • זמן- התחילי בחיפוש אחר השמלה כמה חודשים לפני החתונה ואל תמתיני לדקה התשעים. ההמלצה היא לפנות למעצבת שמלות הכלה המובילה בתחום כבר שמונה-עשרה שנים, רחל רחמים.
  • חברה- מומלץ לצרף אלייך אל מסע החיפושים חברה אחת טובה או אחות שגם תוכל להתייעץ איתך ולבחור שמלה ממגוון שמלות הערב שלנו ובכך להפוך את ערב החתונה שלך לבלתי נשכח.
  • נעליים- אנו מציעים לך לשים דגש על הנעליים אותן תנעלי במהלך האירוע. חשוב מאד שיהיו נעליים נוחות ושיתאימו לך ולשמלה.

מה מסמלות השמלות הקלאסיות בהיסטוריה?
בעבר הכלות ייצגו בעיקר את משפחתם העשירה, כך שלבוש השמלה היה עשיר בבדים עשירים ביבוא בלעדי. השמלות שיקפו את הסגנונות של התקופה עם בד קטיפה, פרוות ומשי. במהלך השנים, התפתחו שמלות כלה באופן מסורתי והתבססו על המראה הוויקטוריאני הכלל כמויות בד אדירות, אשר סימלו את מידת העושר של המשפחה.

האם תחרה תתאים לסגנון קלאסי כמו לוינטאג'?
תחרות שייכות לעולם שמלות הכלה הקלאסיות כמו גם לנישת הוינטאג’. תחרה מסמלת עושר והרמוניה, רומנטיקה ואהבה. התחרות עשויות בקפידה רבה בעבודת יד, עם שילוב חרוזים או אבנים יקרות. שמלת כלה קלאסית היא שמלת כלה נקייה ויוקרתית – שילוב של תחרה או פנינים בשמלה, כיווצים וקפלים מדויקים ומעוצבים אשר לקוחים הישר מאולמות הנשפים של אירופה מהעבר ומבליטות את הנשיות.

מה הדבר החשוב ביותר בבחירת שמלה קלאסית?
הנוחות שלך ללא ספק. מכיוון שמדובר באירוע של כמה שעות, כדאי לך להתייחס למידת הנוחות של השמלה והנעליים ולא להתפשר על כך. חשוב שיהיה לך נוח ונעים במהלך האירוע, חשוב שתרגישי חופשיה לנוע ולפזז על רחבת הריקודים וגם לא מוגבלת בתנועותיך.